Vitajte na stránke Liptovská Ovečka Rovinka

Široké portfólio farmárskych produktov

Ponúkame Vám široké portfólio tradičných originál farmárskych produktov zo slovenska ako sú mliečne výrobky. Okrem toho podporujeme predaj tradičnej výroby slovenských mäsových výrobkov, slovenských medov, ale i remeselného pivká, praženej kávičky.

Zrejúce syry

Od roku 2019 sme rozšírili náš sortiment o kvalitné zrejúce syry, ktoré sa vyrábajú podľa tradičnej receptúry z krajín ako majú ich originál pôvod: Holandsko, Anglicko, Španielsko, Francúzsko.

Vždy čerstvé

Naším cieľom je mať všetko čerstvé. Tovar nám zásobujú priamo od najtradičnejších farmičiek a salašov , ktoré podliehajú tradičnej výrobe ako za starých čias z ORAVY a LIPTOVA.

Mgr. Dušan Bartánus

Majiteľ

Mliečne produkty sú k nám privážané vždy čerstvé 2-3 krát do týždňa a to dni v UTOROK, STREDA, PIATOK.

Mäsové výrobky nám zásobujú podľa potreby 1-2x do týždňa a to dni STREDA alebo PIATOK. 

Keďže sme menšia predajňa, snažíme sa dbať na kvalitu výrobkov, hlavne aby spotreba u zákazníka po zakúpení bola čo najdlhšia. Preto naším cieľom je tovar objednávať radšej častejšie, aby sa tovar dostal ku konečnému zákazníkovi takmer od jeho prvotnej výroby.

Pri vyzdvihnutí tovaru u nás na prevádzke Vám radi ponúkneme k nákupu zadarmo našu overenú KÁVIČKU, takmer z pražiarne. Káva Jager Kaffee sa praží v ROVINKE, preto ju máme na ochutnávku vždy čerstvú a plnú vône po kávovom zrne.